info
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Zapraszamy do kantaktu.

OFERTA

KONTRAHENCI

Kilka słów o naszej działanośći

Firma ROTURN działa na rynku transportowym od 1996 roku. Jesteśmy rozwijającą się firmą świadczącą usługi w transporcie krajowym i transporcie międzynarodowym. Zajmujemy się specjalistycznym przewozem płynnych towarów chemicznych, takich jak materiały niebezpieczne ADR, materiały neutralne, a także towary wymagające utrzymania temperatury.

Zakres usług

Świadczymy usługi w krajach UE, w tym także na terenie Polski. Zajmujemy się przewozem materiałów niebezpiecznych w klasach ADR 3, 4.1,5.1, 6.1, 8, 9, ale także towarów neutralnych oraz wymagających utrzymania temperatury. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu przez lata działalności oraz odpowiednio wykwalifikowanej kadrze, zlecone nam zadania wykonujemy sprawnie i kompleksowo.

Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, co oznacza, że posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do krajowego i międzynarodowego przewozu rzeczy w tym także towarów niebezpiecznych.
• Posiadamy licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego rzeczy.
• Posiadamy świadectwa ADR na wszystkie pojazdy, które wchodzą w skład naszego taboru.
• Nasi kierowcy posiadają wszelkie niezbędne świadectwa i kwalifikacje do przewozu ładunków niebezpiecznych.
• Świadczymy usługi doradztwa w zakresie DGSA.

Tabor

Posiadamy nowoczesny tabor samochodowy, który składa się z pojazdów marki SCANIA, RENAULT oraz MANN. Wszystkie pojazdy utrzymywane są w znakomitym stanie technicznym, są w pełni przystosowane do wykonywanych zadań. Ponad to dysponujemy cysternami jedno i wielokomorowymi, które posiadają świadectwa dopuszczenia do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR oraz wyposażone są we wszelkiego rodzaju akcesoria i sprzęt zapewniający wysoki standard wykonywanych usług.

Zaufali nam
Zaufało nam wiele dużych spółek kapitałowych, a także mniejsze firmy prywatne. Z większością kontrahentów współpracujemy od wielu lat.

PCC ROKITA S.A. PCC EXOL

Główni klienci w eksportach

UAB Vidrema UAB Margunas

Import z krajów bałtyckich

TABUN FILIP WIĘCEK

Spedycja

Inne:
• P.H.U. EL-TRANS Elżbieta Sierocka
• Kompas Spedycja Sp. z o.o.
• EU- TRANS Sp. z o.o.
• UAB "EKOCHEMA"
• UAB "LOGVISA"